شرکت گسترش ارتباطات تالیا به عنوان اولین شبکه مستقل پیش پرداخت تلفن همراه کشور از سال 1383 با استفاده از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری شرکت‌های زیمنس ، آلکاتل و اریکسون و با مشاوره یکی از برجسته‌ترین مشاوران در دنیا آغاز به کار کرد.

تالیا از ابتدا با پیش شماره 0932 آغاز به کار نمود و اکنون نیز با همین پیش شماره در خدمت مشترکین عزیز می‌باشد. این شبکه به طور رسمی از سوم خرداد 1384 ابتدا در تهران و به تدریج در سایر شهرها و مراکز استان‌ها سرویس دهی خود را آغاز کرد. اکنون تالیا بعد از چند سال فعالیت همراه با فراز و فرودهای بسیار و پس از انتقال مالکیت تلاش دارد تا خاطره خوش و لذت استفاده از خدمات تالیا را در بین مردم مجددا زنده نماید. از آذر ماه سال 1394 رومینگ تالیا به صورت سراسری در کل کشور برقرار شد. در بهمن ماه 1397 نیز امکان ارائه خدمات 4.5G برای مشترکین تالیا فراهم شد و مشترکین تالیا از خدمات سیم کارت 4.5G تالیا بهره مند شدند.

مشترکین تالیا برای بهره مندی از خدمات جدید تالیا ، می‌توانند سیم کارت‌های قدیمی خود را با سیم کارت‌های ویژه نسل چهارم تالیا تعویض نمایند. یکی دیگر از خدمات تالیا ارائه سیم کارت سازمانی و بسته‌های کاربردی برای سازمان‌های بزرگ بر اساس نیاز آنها می‌باشد. ما به منظور تحقق آرمان مشتری محوری و تکریم مشترکین تالیا ، بر پنج بنیاد ت ا ل ی ا (تالیا ) از ابتدا تا کنون همچنان تاکید داریم :

ت : تعرفه منصفانه مکالمات

ا : استاندارد شبکه مخابراتی

ل : لبخند به زندگی

ی : یاریگری مشتاقانه به مشتری

ا : احترام عملی به مشتریارتباط با تالیا

  • تهران, میدان آرژانتین، خیابان بخارست (احمد قصیر), خیابان شانزدهم, ساختمان شماره 18 کد پستی : 1514814111
  • تلفن تماس: 09329990000
  • رایانامه: cc@taliya.ir