Quantcast

اینترنت پرسرعت 4.5G LTE تالیا

اینترنت پرسرعت 4.5G LTE تالیا

هر یک از اپراتورهای تلفن همراه بر حسب نوع گوشی ، تنظیمات خاصی را به صورت خودکار اعمال می نمایند. این تنظیمات مربوط به تنظیم APN می باشد، این تنظیمات همچنین از طریق پیامک برای مشترکین ارسال می گردد و باید این تنظیمات جهت استفاده از اینترنت موبایل توسط مشترکین اعمال گردد.

فناوری APN چیست؟

کلمه APN  مخفف Access Point Name است. APN یکی از مهمترین بخش های مربوط به اتصالات موبایل در گوشی های هوشمند است، این قسمت مربوط به تنظیماتی است که گوشی هوشمند کاربر از طریق خواندن آن، اتصالی به دروازه ورود بین اپراتور سرویس دهنده و دنیای اینترنت باز می کند. به عبارتی دیگر، با تنظیمات APN نشان می دهند به منظور دسترسی به اینترنت از طریق یک اپراتور موبایل خاص، می بایست چه مسیری طی شده و از کدام دروازه استفاده شود. یادگیری نحوه عوض کردن APN برای همه مشترکین جهت اتصال به اینترنت موبایل ضروری است.

نحوه تنظیمات دستی APN در صورت عدم اتصال خودکار به اینترنت موبایل تالیا

 مشترکین سیم کارت تالیا، پس از تعویض سیم کارت و ارتقاء آن به نسل چهارم، به صورت خودکار به اینترنت موبایل متصل خواهند شد، در صورت بروز مشکل و عدم اتصال به اینترنت، تنظیمات لازم APN را مطابق مراحلی که در ادامه بیان شده برروی گوشی تلفن همراه خود اعمال نمایند.

تماس با تالیا

تهران, میدان آرژانتین، خیابان بخارست (احمد قصیر), خیابان شانزدهم, ساختمان شماره 18 کد پستی : 1514814111

تلفن : 999 (از خطوط تالیا )

09329990000 (از سایر خطوط)

مکاتبات

روابط عمومی: info@taliya.ir

امورمشترکین: cc@taliya.ir

فروش: sales@taliya.ir

 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
logo-samandehi