Quantcast

تالیا - سیم کارت یوسیم چیست؟

سیم کارت یوسیم چیست؟

در واقع رایانه‌ای کوچک است که می‌تواند چندین برنامه کوچک را در دل خود جای دهد. به عنوان مثال می‌توانید از یوسیم جهت پرداخت هزینه مترو و یا دسترسی به قبض موبایل خود بهره ببرید. 


 از گوشی‌های هوشمند داخل شبکه نسل سوم که از سیم‌کارت‌های USIM بهره می‌برند می‌توانید جهت برقراری تماس‌های ویدئویی در صورتی که ناحیه مورد نظر شما تحت پوشش شبکه نسل سوم قرار دارد استفاده کنید.

یوسیم چه تفاوتی با سیم کارت عادی دارد؟

امنیت : یوسیم از نقطه‌ نظر امنیتی از الگوریتم جدیدی (مشتق‌ گرفته‌ شده از تحقیقات جدید در رمزنگاری) به منظور بالابردن امنیت استفاده کرده است. با استفاده از این الگوریتم می‌توانید خود را در مقابل دسترسی بدون‌ اجازه به خط همراهتان محافظت کنید و از ایجاد هزینه اضافی ناخواسته توسط افراد نفوذگر جلوگیری کنید. تبادل اطلاعات و همچنین تماس‌ های ورودی و خروجی شما با استفاده از کلیدهای رایانه‌ ای رمز‌گذاری می‌شوند که این کلیدها از نمونه‌ های استفاده شده در سیم‌ کارت‌های معمولی قوی‌ تر هستند.

حافظه : حافظه موجود جهت ذخیره لیست مخاطبین در USIM ظرفیت بیشتری داشته و همین مسئله امکان ذخیره هزاران تماس ( در سیم‌کارت‌های معمولی امکان ذخیره 255 مخاطب را خواهید داشت) را برای شما فراهم خواهد کرد. فهرست مخاطبین ذخیره‌شده در USIM می‌توانند حاوی اطلاعات بیشتری از جمله ایمیل آدرس، شماره تماس دوم، سوم و… باشند. در عین حال مخاطبین ذخیره‌شده در USIM به روش امن‌تری در مقایسه با نمونه‌های ذخیره‌شده در حافظه گوشی نگهداری می شوند.

  • تعداد بازدید:21098 یکشنبه 22 دی 1398 - 03:39

تماس با تالیا

تهران, میدان آرژانتین، خیابان بخارست (احمد قصیر), خیابان شانزدهم, ساختمان شماره 18 کد پستی : 1514814111

تلفن : 999 (از خطوط تالیا )

09329990000 (از سایر خطوط)

مکاتبات

روابط عمومی: info@taliya.ir

امورمشترکین: cc@taliya.ir

فروش: sales@taliya.ir

 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
logo-samandehi